Wyróżnienie dla goryizerskie.pl

Internetowy magazyn turystyczny Góry Izerskie został doceniony za wkład w promocję Gór Izerskich. Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Pogórza i Gór Izerskich „ZAKWISIE” wyróżniło Redaktora Naczelnego Arkadiusza Lipina nagrodą „Izerskiego Kryształu”. Uroczyste wręczenie miało miejsce w środę 13 stycznia 2010 r. w schronisku Kamieńczyk Szklarskiej Porębie.

Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Pogórza i Gór Izerskich ZAKWISIE (http://www.zakwisie.pl) zajmuje się organizowaniem społeczności lokalnej między innymi dla poprawy warunków życia,egzekwowania praw obywatelskich, promowania piękna tego regionu, jego tradycji i kultury, a także ochrony środowiska. Corocznie, za szczególne dokonania, które przyczyniają się do promowania i rozwoju regionu,Stowarzyszenie przyznaje kilka nagród „Izerskiego Kryształu”. Wśród nagrodzonych w latach ubiegłych znaleźli się Grażyna Biederman z Referatu Promocji Miasta Szklarska Poręba i Stanisław Kornafel – właściciel Stacji Turystycznej Orle.

W tym roku zaszczytu tego dostąpił redaktor naczelny GóryIzerskie.pl Arkadiusz Lipin. Jest to dla naszej redakcji wyróżnienie wyjątkowe, tym bardziej, że serwis został stworzony właśnie po to, by promować piękny zakątek naszego kraju, jakim są Góry Izerskie. W serwisie można znaleźć zarówno ciekawostki historyczne, jak i aktualne informacje z regionu. Można zaplanować trasę wycieczki,skorzystać z informacji turystycznej i bazy noclegowej. Jednym słowem, lepiej niż w naszym serwisie można poznać Góry Izerskie tylko wędrując po nich.

Magdalena Sobczyk – Góry Izerskie.pl

Dodaj komentarz